Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. NK"Bajer 99" 0 0 0
2. Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać 0 0 0
3. GNK Bratstvo 0 0 0
4. NK Ključ 0 0 0
5. NK Mladost (V) 0 0 0
6. Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ 0 0 0
7. NK Omladinac 75 0 0 0
8. NK"Željezničar" 0 0 0
# Ime kluba U +/- B
1. NK"Bajer 99" 0 0 0
2. NK"Gomila" Stijena 0 0 0
3. NK"Kamenica" 0 0 0
4. NK Ključ 0 0 0
5. Udruženje Nogometni klub "Mladost 1938" Bosanski Petrovac 0 0 0
6. NK BREKOVICA 78 Bihać 0 0 0
7. NK KRAJIŠNIK Velika Kladuša 0 0 0
8. NK SLOGA Bosanska Otoka 0 0 0
9. NK VITEZ Bužim 0 0 0
10. OFK "Bihać" 0 0 0
11. NK"Željezničar" 0 0 0
# Ime kluba U +/- B
1. Akademija nogometa Jedinstvo 0 0 0
2. Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać 0 0 0
3. NK Ključ 0 0 0
4. Udruženje nogometna škola "Kolibri" Bihać 0 0 0
5. Udruženje Nogometni klub "Mladost 1938" Bosanski Petrovac 0 0 0
6. NK JEDINSTVO BIHAĆ 0 0 0
7. NK PODGRMEČ Sanski Most 0 0 0
8. NK RUDAR Kamengrad 0 0 0
9. OFK "Bihać" 0 0 0
10. Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ 0 0 0
11. NK Omladinac 75 0 0 0
# Ime kluba U +/- B
1. NK"Kamenica" 0 0 0
2. NK Ključ 0 0 0
3. Udruženje nogometna škola "Kolibri" Bihać 0 0 0
4. NK"Metalac" 0 0 0
5. NK BREKOVICA 78 Bihać 0 0 0
6. NK JEDINSTVO BIHAĆ 0 0 0
7. NK PODGRMEČ Sanski Most 0 0 0
8. NK RUDAR Kamengrad 0 0 0
9. NK Una Nacionalni Park 0 0 0
10. OFK "Bihać" 0 0 0
11. NK"Radnički 1936" 0 0 0
Kantonalna liga NS USK-a 2021/2022 21/22
NK Ključ
04.09.2021. 16:30
1 : 0
NK"Bajer 99"
Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ
04.09.2021. 16:30
2 : 1
NK Omladinac 75
NK"Željezničar"
05.09.2021. 16:30
3 : 4
NK Mladost (V)
Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać
05.09.2021. 16:30
0 : 0
GNK Bratstvo
NK Ključ
11.09.2021. 15:30
1 : 0
Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ
GNK Bratstvo
11.09.2021. 15:30
5 : 1
NK"Željezničar"
NK"Bajer 99"
11.09.2021. 15:30
0 : 2
NK Mladost (V)
NK Omladinac 75
12.09.2021. 15:30
4 : 1
Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać
NK Mladost (V)
18.09.2021. 16:00
2 : 3
GNK Bratstvo
Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ
18.09.2021. 16:00
3 : 1
NK"Bajer 99"
NK"Željezničar"
19.09.2021. 16:00
1 : 4
NK Omladinac 75
Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać
19.09.2021. 16:00
3 : 2
NK Ključ
NK Ključ
25.09.2021. 15:30
6 : 1
NK"Željezničar"
NK"Bajer 99"
25.09.2021. 15:30
0 : 2
GNK Bratstvo
Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ
25.09.2021. 15:30
3 : 0
Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać
NK Omladinac 75
26.09.2021. 15:30
5 : 1
NK Mladost (V)
NK Mladost (V)
02.10.2021. 15:30
1 : 2
NK Ključ
GNK Bratstvo
02.10.2021. 15:30
1 : 1
NK Omladinac 75
NK"Željezničar"
03.10.2021. 15:30
3 : 5
Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ
Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać
03.10.2021. 15:30
5 : 1
NK"Bajer 99"
NK Ključ
09.10.2021. 15:00
2 : 2
GNK Bratstvo
Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ
09.10.2021. 15:00
3 : 0
NK Mladost (V)
NK"Bajer 99"
09.10.2021. 15:00
2 : 1
NK Omladinac 75
Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać
10.10.2021. 15:00
3 : 1
NK"Željezničar"
NK Mladost (V)
16.10.2021. 15:00
2 : 1
Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać
GNK Bratstvo
16.10.2021. 15:00
4 : 0
Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ
NK"Željezničar"
17.10.2021. 15:00
3 : 2
NK"Bajer 99"
NK Omladinac 75
17.10.2021. 15:00
1 : 2
NK Ključ
GNK Bratstvo
02.04.2022. 16:00
2 : 0
Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać
NK Mladost (V)
02.04.2022. 16:00
4 : 0
NK"Željezničar"
NK"Bajer 99"
02.04.2022. 16:00
0 : 2
NK Ključ
NK Omladinac 75
03.04.2022. 16:00
4 : 0
Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ
NK Mladost (V)
09.04.2022. 16:30
2 : 1
NK"Bajer 99"
Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ
09.04.2022. 16:30
1 : 2
NK Ključ
Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać
10.04.2022. 16:30
1 : 1
NK Omladinac 75
NK"Željezničar"
10.04.2022. 16:30
0 : 2
GNK Bratstvo
GNK Bratstvo
16.04.2022. 16:30
3 : 3
NK Mladost (V)
NK"Bajer 99"
16.04.2022. 16:30
2 : 3
Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ
NK Ključ
16.04.2022. 16:30
2 : 1
Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać
NK Omladinac 75
17.04.2022. 16:30
5 : 0
NK"Željezničar"
GNK Bratstvo
23.04.2022. 17:00
1 : 0
NK"Bajer 99"
NK Mladost (V)
23.04.2022. 17:00
1 : 0
NK Omladinac 75
NK"Željezničar"
24.04.2022. 17:00
1 : 3
NK Ključ
Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać
24.04.2022. 17:00
2 : 0
Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ
NK"Bajer 99"
30.04.2022. 17:00
1 : 0
Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać
NK Ključ
30.04.2022. 17:00
3 : 1
NK Mladost (V)
Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ
30.04.2022. 17:00
1 : 0
NK"Željezničar"
NK Omladinac 75
30.04.2022. 17:00
2 : 3
GNK Bratstvo
NK Mladost (V)
07.05.2022. 17:00
1 : 1
Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ
NK"Željezničar"
07.05.2022. 17:00
3 : 3
Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać
NK Omladinac 75
07.05.2022. 17:00
6 : 0
NK"Bajer 99"
GNK Bratstvo
07.05.2022. 17:00
5 : 1
NK Ključ
NK"Bajer 99"
14.05.2022. 17:00
6 : 0
NK"Željezničar"
NK Ključ
14.05.2022. 17:00
4 : 3
NK Omladinac 75
Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać
14.05.2022. 17:00
1 : 0
NK Mladost (V)
Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ
14.05.2022. 17:00
1 : 3
GNK Bratstvo

NK Ključ