Kantonalna liga NS USK-a 2020/2021 20/21

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Omladinac 75 14 11 1 2 33 10 23 34
2. Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać 14 10 1 3 30 9 21 31
3. NK Mladost (V) 14 8 2 4 29 23 6 26
4. NK Ključ 14 8 0 6 31 27 4 24
5. GNK Bratstvo 14 5 2 7 30 34 -4 17
6. NK"Bajer 99" 14 4 2 8 21 29 -8 14
7. Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ 14 2 3 9 20 37 -17 9
8. NK"Željezničar" 14 2 1 11 12 37 -25 7

Kadetska liga NS USK 20/21

U P N I G+ G- +/- B
1. NK"Rudar" 12 11 0 1 37 5 32 33
2. NK KRAJIŠNIK Velika Kladuša 12 8 1 3 29 9 20 25
3. OFK "Bihać" 12 8 1 3 28 13 15 25
4. FC"ABC" 12 5 2 5 22 12 10 17
5. NK SLOGA Bosanska Otoka 12 2 2 8 21 33 -12 8
6. NK"Bajer 99" 12 2 1 9 6 48 -42 7
7. NK BREKOVICA 78 Bihać 12 1 3 8 9 32 -23 6
8. NK Ključ 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać 0 0 0 0 0 0 0 -3

Pionirska liga NS USK-a grupa 1 20/21

U P N I G+ G- +/- B
1. NK JEDINSTVO BIHAĆ 18 17 1 0 132 2 130 52
2. NK PODGRMEČ Sanski Most 18 16 1 1 146 9 137 49
3. NK Ključ 18 11 2 5 61 32 29 35
4. OFK "Bihać" 18 10 2 6 59 37 22 32
5. Udruženje Nogometni klub "Mladost 1938" Bosanski Petrovac 18 10 1 7 53 52 1 31
6. NK"Kamenica" 18 7 0 11 62 69 -7 21
7. NK BREKOVICA 78 Bihać 18 6 2 10 31 57 -26 20
8. NK"Rudar" 18 5 2 11 26 53 -27 17
9. Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ 18 1 1 16 12 130 -118 4
10. Udruženje nogometna škola "Kolibri" Bihać 18 1 0 17 2 143 -141 3

Pretpionirska liga NS USK-a grupa 1 20/21

U P N I G+ G- +/- B
1. Udruženje Nogometni klub "Mladost 1938" Bosanski Petrovac 14 10 3 1 44 7 37 33
2. NK PODGRMEČ Sanski Most 14 9 3 2 61 13 48 30
3. OFK "Bihać" 14 9 3 2 37 9 28 30
4. NK Ključ 14 8 1 5 47 23 24 25
5. Udruženje nogometna škola "Kolibri" Bihać 14 7 2 5 26 23 3 23
6. NK Omladinac 75 14 4 0 10 30 32 -2 9
7. NK"Kamenica" 14 3 0 11 19 48 -29 9
8. Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ 0 0 0 0 0 0 0 0
9. NK"Rudar" 0 0 0 0 0 0 0 0
10. NK JEDINSTVO BIHAĆ 14 0 0 14 2 111 -109 0

Kantonalna liga NS USK-a 2021/2022 21/22

U P N I G+ G- +/- B
1. NK"Bajer 99" 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać 0 0 0 0 0 0 0 0
3. GNK Bratstvo 0 0 0 0 0 0 0 0
4. NK Ključ 0 0 0 0 0 0 0 0
5. NK Mladost (V) 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ 0 0 0 0 0 0 0 0
7. NK Omladinac 75 0 0 0 0 0 0 0 0
8. NK"Željezničar" 0 0 0 0 0 0 0 0

Kadetska liga NS USK-a 2021/2022

U P N I G+ G- +/- B
1. NK"Bajer 99" 0 0 0 0 0 0 0 0
2. NK"Gomila" Stijena 0 0 0 0 0 0 0 0
3. NK"Kamenica" 0 0 0 0 0 0 0 0
4. NK Ključ 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Udruženje Nogometni klub "Mladost 1938" Bosanski Petrovac 0 0 0 0 0 0 0 0
6. NK BREKOVICA 78 Bihać 0 0 0 0 0 0 0 0
7. NK KRAJIŠNIK Velika Kladuša 0 0 0 0 0 0 0 0
8. NK SLOGA Bosanska Otoka 0 0 0 0 0 0 0 0
9. NK VITEZ Bužim 0 0 0 0 0 0 0 0
10. OFK "Bihać" 0 0 0 0 0 0 0 0
11. NK"Željezničar" 0 0 0 0 0 0 0 0

Pretpionirska liga NS USK grupa 1 2021/2022 2021

U P N I G+ G- +/- B
1. Akademija nogometa Jedinstvo 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Udruženje nogometni klub "Borac" Izačić - Bihać 0 0 0 0 0 0 0 0
3. NK Ključ 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Udruženje nogometna škola "Kolibri" Bihać 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Udruženje Nogometni klub "Mladost 1938" Bosanski Petrovac 0 0 0 0 0 0 0 0
6. NK JEDINSTVO BIHAĆ 0 0 0 0 0 0 0 0
7. NK PODGRMEČ Sanski Most 0 0 0 0 0 0 0 0
8. NK RUDAR Kamengrad 0 0 0 0 0 0 0 0
9. OFK "Bihać" 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Udruženje Nogometni klub "Omladinac" Sanica Ključ 0 0 0 0 0 0 0 0
11. NK Omladinac 75 0 0 0 0 0 0 0 0

Pionirska liga NS USK grupa 1 2021/2022 2021

U P N I G+ G- +/- B
1. NK"Kamenica" 0 0 0 0 0 0 0 0
2. NK Ključ 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Udruženje nogometna škola "Kolibri" Bihać 0 0 0 0 0 0 0 0
4. NK"Metalac" 0 0 0 0 0 0 0 0
5. NK BREKOVICA 78 Bihać 0 0 0 0 0 0 0 0
6. NK JEDINSTVO BIHAĆ 0 0 0 0 0 0 0 0
7. NK PODGRMEČ Sanski Most 0 0 0 0 0 0 0 0
8. NK RUDAR Kamengrad 0 0 0 0 0 0 0 0
9. NK Una Nacionalni Park 0 0 0 0 0 0 0 0
10. OFK "Bihać" 0 0 0 0 0 0 0 0
11. NK"Radnički 1936" 0 0 0 0 0 0 0 0

NK Ključ